Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nokia 6500 Classic

15. 4. 2009

Nokia 6500 Classic Black se může pochlubit velmi tenkým tělem, jehož rozměry jsou 109.8 x 45 x 9.5 milimetrů a váží 94 gramů. Kryt je vyroben z hliníku a to zajišťuje jeho eleganci a pevnost. Displej má špičkové rozlišení QVGA a dokáže zobrazit až 16.7 milionů barev. K fotografování je připraven 2 megapixelový fotoaparát s dvojitým diodovým bleskem a shopností nahrávat videozáznamy.

Ve výbavě atraktivního mobilního telefonu Nokia 6500 najdeme hudební přehrávač, který může pro uložení hudebních souborů využít velmi štědrou vestavěnou paměť o velikosti 1 GB. Paměť nelze dále rozšířit pomocí paměťových karet, ovšem vestavěná kapacita je opravdu výjmečná. K propojení Nokia 6500 Classic je možné využít bezdrátovou technologii Bluetooth nebo USB kabel, pro který je určen konektor microUSB, přes který lze i nabíjet.

Nokia 6500 Classic pracuje jak ve všech čtyřech pásmech GSM, tak i v sítích třetí generace UMTS. Nechybí ani podpora datových přenosů GPRS a EDGE, kterou lze využít pro prohlížeč Wap či E-mail. Přítomna je i technologie Java či praktické hlasité handsfree.

Nokia 6500 jednodušše krásný mobilní telefon...

CENA NA INTERNETU SE POHYBUJE OKOLO 4.290 Kč

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář